Polecane systemy żywiczne

  • Posadzka epoksydowo-kwarcowa, tzw. „kamienny dywan” wykonana metodą nasypową, wielokolorowa lub jednorodna. Grubość posadzki 3 - 4 mm. Przeznaczona na wysokie obciążenia i udary.
  • Posadzka antypoślizgowa epoksydowo-kwarcowa. Zaletą tej posadzki jest jej łatwość utrzymania w czystości pomimo chropowatości struktury. Grubość tej posadzki 2 - 3 mm. Przeznaczona wszędzie tam, gdzie są wymagane BHP. Przeznaczona również pod wysokie obciążenia i udary.
  • Posadzka samopoziomująca z żywic epoksydowych i poliuretanowych. Grubość posadzki średnio od 2 - 4 mm. Niezwykle łatwa w utrzymaniu w czystości. Może być błyszcząca lub matowa.
  • Posadzka cienkopowłokowa na bazie żywic epoksydowych wodnorozcieńczalnych i poliuretanowych. Posadzki te są stosowane do zabezpieczenia lekko i średnio obciążonych posadzek betonowych. Grubość posadzek od 0,3 – 1 mm. Głównie wykonane na równym i mocnym podłożu. Podstawową jej funkcją jest powierzchniowe wzmocnienie i ujednolicenie wyglądu betonu, oraz zapobieganie pyleniu.
  • Posadzki parkingowe wykonywane na bazie żywic poliuretanowych odpornych na wszelkie obciążenia użytkowe, działanie warunków atmosferycznych na otwartych kondygnacjach, a także na działanie zanieczyszczeń takich jak sole i substancje chemiczne. Wyjątkowa zaleta tego systemu to odporność na UV, paliwa i oleje silnikowe. Systemy dostępne w kilku kolorach, co pozwala na wyodrębnienie dróg, miejsc parkingowych, przejść dla pieszych i innych. Grubość posadzki 1 – 4mm.
  • Cokoliki przyścienne stanowiącą integralną część posadzki epoksydowej z wysunięciem na ścianę o dowolnej wysokości.

 

       
O nas
Zastosowania
Referencje
 
Galeria
Kontakt